Zdzisław Beksiński
Od 29 czerwca 2010 do 23 lipca 2010

Cena: 120 000 zł
Numer obiektu

Cena: 120 000 zł

olej/płyta, 87 x 87 cm
sygn. i dat. 'Beksiński 1983'