Zakopane, Zakopane! (wyniki)
30 grudnia 2019 godz. 16:00

Stanisław Gałek (1876 Mokrzyska k. Brzeska - 1961 Zakopane)
"Tatry. Stary szałas w Dolinie Pięciu Stawów", 1917
Cena wylicytowana: 17 000 zł
59

Cena wylicytowana: 17 000 zł

olej/płótno, 58 x 78 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ST. GAŁEK | 1917'
odręczny opis na krosnach malarskich oraz papierowa naklejka z Ministerstwa Kultury i Sztuki z 1946
ID: 53229