Wystawa Artyści emigracji - JUDYTA SOBEL

Termin wystawy:
Miejsce wystawy:

Lista obiektów (30)

Judyta Sobel
Park
olej/płótno, 76 x 91,5 cm
Judyta Sobel
Rynek
olej/płótno, 77 x 91,5 cm