Władysław Hasior. Konserwatywny Skandalista
8 grudnia 2020 godz. 19:00

Władysław Hasior (1928 Nowy Sącz - 1999 Zakopane)
"Sztandar Błękitnego Mistrza J. D. G.", 1991
Estymacja: 90 000 - 150 000 zł

asamblaż/papier, tkanina, płyta, metal, tworzywo sztuczne, 180 x 51 cm (wymiary oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sztandar | Błękitnego | Mistrza | J. D. G. | 1991 | Hasior W.'
ID: 90516
  • zakup bezpośrednio od artysty
  • kolekcja Jerzego Dudy-Gracza