Władysław Hasior. Konserwatywny Skandalista
8 grudnia 2020 godz. 19:00

Estymacja: 60 000 - 80 000 zł

Estymacja: 60 000 - 80 000 zł

asamblaż/papier, drewno, szkło, folia aluminiowa , 84 x 115 x 14 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'W. HASIOR | -ARKA- | 1970'
ID: 91604