Varsaviana: Malarstwo, Grafika, Fotografia, Rzemiosło Artystyczne (wyniki)
6 września 2018 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 3 800 zł
44

* Cena wylicytowana: 3 800 zł

akwarela, tempera/papier, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'WILANÓW | E.DWURNIK | 2009'
opisany na odwrociu: nr katalogu autorskiego: '2139', data dzienna: '10-17.05.2009', dwa stemple autorskie
ID: 1606