Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

inna, technika własna, kolaż/papier, papier fotograficzny, 26 x 19 cm
sygnowany, opisany i datowany długopisem na odwrociu p.d.: 'GABRYEL', l.d.: 'Sztafeta 83 Ostrowy'
ID: 72422