Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka
28 stycznia 2020, godz. 19:00

Maciej Gabryelczyk (ur. 1952)
Sztafeta, 1983
Estymacja: 1 400 - 2 000 zł
Maciej Gabryelczyk (ur. 1952)
Sztafeta, 1983

Estymacja: 1 400 - 2 000 zł

inna, technika własna, kolaż/papier, papier fotograficzny, 26 x 19 cm
sygnowany, opisany i datowany długopisem na odwrociu p.d.: 'GABRYEL', l.d.: 'Sztafeta 83 Ostrowy'
ID: 72422