Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Rudolf Keller (ur. 1890)
Scena erotyczna, około1920
Cena wylicytowana: 600 zł
103
Rudolf Keller (ur. 1890)
Scena erotyczna, około1920

Cena wylicytowana: 600 zł

akwaforta/papier, 16,3 x 9,3 cm (zadruk)
sygnowana ołówkiem p.d.: 'Keller'
ID: 74603