Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

ołówek/papier, 21 x 29,5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jan Dobkowski 1999 r.'
ID: 59734