Sztuka Współczesna: Prace na Papierze (wyniki)
11 września 2018 godz. 19:00

75

ołówek/papier, 49 x 62 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 1998 r.'
ID: 19243