Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akwarela, tusz/papier, 22 x 43 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany wewnątrz kompozycji monogramem wiązanym: 'JF'
ID: 72430