Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 200 zł

Cena wylicytowana: 4 200 zł

serigrafia/papier, 56 x 46 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '75/100 Sasnal 2010'
ID: 77088