Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 26 000 zł

Cena wylicytowana: 26 000 zł

akryl/płótno, 65 x 54 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "NASYCENIE" 1977 | AKRYL 65 x 54 cm'
ID: 79750