Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akwarela, gwasz, ołówek/papier, 14 x 13 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany ołówkiem p.d.: 'SK70'
ID: 77193