Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 18 000 zł

Cena wylicytowana: 18 000 zł

tempera/tektura, 115,5 x 107 cm
sygnowany i datowany l.d.: '[znak autorski] | TERESA | ROSZKOWSKA | 1947'
opisany na odwrociu: 'CZERWIEC | 1947 | KĄPIEL | 107 x 115'
ID: 80153