Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 400 zł

Cena wylicytowana: 400 zł

akwarela, tusz/papier, 16,5 x 22,5 cm
sygnowany p.d. cyrylicą: 'CM'
na odwrociu, na passe-partout pieczątka artysty: 'STANISŁAW DAWSKI | POLOGNE'
ID: 61567