Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka
28 stycznia 2020, godz. 19:00

Stanisław Dawski (1905 Dorohusk - 1990 Warszawa)
Erotyk, 1941
Estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Erotyk, 1941

Estymacja: 1 000 - 1 400 zł

akwarela, tusz/papier, 23 x 17 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem cyrylicą l.d.: 'CM'
na odwrociu, na passe-partout pieczątka artysty: 'STANISŁAW DAWSKI | POLOGNE' oraz opisany: cm (Stanisław) | prof Stanisław Dawski +1990 | - cykl 'Erotica" | c. 1941 - Lwów'
ID: 61570

Dodaj obiekt

Feliks Sypniewski
"Św. Jadwiga godzi Konrada Mazowieckiego z Henrykiem Brodatym Śląskim", 1873
Jacek Malczewski
Zadumanie. Na ganku w Lusławicach, 1920
Władysław Ślewiński
Brzeg morski, po 1910
Mela Muter / Maria Melania Mutermilch
Port w Concarneau, około 1914
Hanna Rudzka-Cybisowa
"Portret kobiety w czarnej sukni", 1934-35
Wojciech Weiss
Astry w wazonie, lata 30. XX w.
Wacław Taranczewski
"Martwa natura ze skrzypcami na zielonym tle", 1933-34
Włodzimierz Terlikowski
Portret orientalny

Twoje wybrane obiekty

Rodzaj wydruku