Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 500 zł

Cena wylicytowana: 5 500 zł

gwasz/papier, 30 x 42 cm
sygnowany wewnątrz kompozycji: 'Lenica'
na odwrociu opisany i datowany: 'A. Lenica | 1966 | Erotyk 10'
ID: 61516