Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka (wyniki)
28 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena: 1 300 zł

Cena: 1 300 zł

tempera/płótno, 20 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Agnieszka Sandomierz | 2004'
ID: 71894