Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka
28 stycznia 2020, godz. 19:00

Akt, Krasnal ogrodowy
Estymacja: 500 - 800 zł
Akt, Krasnal ogrodowy

Estymacja: 500 - 800 zł

forma/żywica poliestrowa, 65 x 35 x 28 cm
ID: 81064

Dodaj obiekt

XIX/XX w., Chiny
Talerzyk typu Qinghua
XIX w., Chiny
Waza z pokrywką typu Famille verte
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Dynastia Tang, IX w., Chiny, Ceramika Changsha
Trzy czarki typu sancai
Cena wylicytowana: 8 000 zł
okres Pięciu Dynastii lub Song, X/XII w. (?), Chiny
Czarka na herbatę Yaozhou
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Dynastia Song, XIII w., Chiny
Misa Longquan, celadon
Dynastia Song, XIII w., Chiny
Misa Longquan, celadon
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Dynastia Song, X/XI w.(?), Chiny
Waza/Urna pogrzebowa z pokrywką typu Hunping
Dynastia Song, XII w. (?), Chiny
Czarka typu Qingbai
Dynastia Ming, XV/XVI w., Chiny
Talerz Longquan, celadon
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Ming, prawdopodobnie Wanli (1573 - 1620), Chiny, warsztaty Zhongzhou
Talerz typu Swatow
Dynasta Ming, XVI/XVII w., Chiny
Czarka typu Swatow
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Czarka typu Swatow
Dynastia Ming, prawdopodobnie Wanli (1573 ? 1620), Chiny, warsztaty Zhongzhou
Talerz typu Swatow
Dynasta Ming, XVII w., Chiny
Talerzyk typu Swatow
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Dynasta Ming, XVII w., Chiny
Talerzyk typu Swatow
Cena wylicytowana: 3 000 zł
XVIII w., Chiny
Talerz typu Qinghua
Dynasta Qing, XVIII w., Chiny
Talerz typu Qinghua
XVIII/XIX w., Chiny
Wazon typu Qinghua
dynastia Qing, okres Kangxi, Chiny
Waza na imbir typu Qinghua
Cena wylicytowana: 5 000 zł
XVIII w., Chiny
Talerz typu Qinghua
XVIII/XIX w., Chiny
Wazon typu Qinghua
Chiny
Talerz Qinghua
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Dynasta Qing, XVIII/XIX w., Chiny
Miska typu Qinghua
Cena wylicytowana: 1 000 zł
XVIII/XIX w., Chiny
Waza typu Qinghua
Dynastia Qing, Chiny
Naczynie z pokrywką i dziubkiem typu Qinghua
XIX w., Chiny
Dzbanek na wino typu Qinghua
Cena wylicytowana: 4 000 zł
okres Minh Mang 1820 - 1841, Wietnam
Czarka typu Bleu de Hue
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Dynastia Qing, okres Guangxu, XIX w., Chiny
Waza typu Yuhuchunping
Cena wylicytowana: 7 000 zł
XIX/XX w., Chiny
Waza typu Chenghua
Cena wylicytowana: 1 800 zł
XIX/XX w., Chiny
Czarka typu Qinghua
Cena wylicytowana: 500 zł
XIX/XX w., Chiny
Talerz typu sancai
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Dynasta Qing, XVIII w., Chiny
Talerz typu Famille Rose
XVIII w., Chiny
Misa Famille verte
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Prawdopodobnie okres Qianlong, XVIII w., Chiny
Talerz typu Famille rose
XIX/XX w., Chiny
Talerz typu falangcai
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Okres Tongzhi, XIX w., Chiny
Talerz typu Famille Verte
I poł. XX w., Chiny
Talerz typu Famille Jaune
Dynastia Qing, XVIII/XIX w., Chiny
Waza typu baluster
Cena wylicytowana: 3 000 zł
XIX w., Chiny, Kangxi revival
Waza typu Famille Verte
Cena wylicytowana: 4 200 zł
XVIII/XIX w., Chiny
Waza typu baluster
XX w. (?), Chiny
Czarka
Cena wylicytowana: 1 000 zł
XX w. (?), Chiny
Talerz typu chińskie Imari
Cena wylicytowana: 500 zł
XIX w., Francja lub Niemcy (Samson lub Volstead Rundolfstad)
Donica pałacowa
Cena wylicytowana: 3 000 zł
44
XIX/XX w., Republika Chińska (?)
Miska
Cena wylicytowana: 1 500 zł
XX w., Chiny, Kangxi revival
Waza typu Famille Verte
Cena wylicytowana: 2 000 zł
XX w., Wietnam, ceramika Dona
Waza kamionkowa
47
XIX/XX w., Chiny
Pojemnik na przybory pisarskie
Cena wylicytowana: 1 500 zł
48
XIX/XX w., Chiny
Waza ozdobiona postaciami z historii Chin
49
XIX/XX w., Chiny
Waza z wizerunkami uczniów Buddy, XX w., Chiny
Cena wylicytowana: 4 000 zł
50
XVII/XVIII w., Chiny
Posąg ucznia Buddy ? Szariputra
Cena wylicytowana: 9 000 zł
51
Dynastia Ming, XVII w., Chiny
Figura ? chiński Bóg Literatury Wen Qiang
52
XIX/XX w., Chiny
Kadzielnica w formie mitycznego słonia z pagodą na grzbiecie
Cena wylicytowana: 7 000 zł
53
XIX w., Chiny
Figura Guanyin
54
XIX/XX w., Chiny
Para waz z brązu ze srebrnymi intarsjami
55
XVIII/XIX w., Chiny
Misa owalna z rączką
Cena wylicytowana: 1 500 zł
56
XIX/XX w., Chiny
Figura Buddy o dwóch głowach
Cena wylicytowana: 7 000 zł
57
XVIII/XIX w., Tajlandia
Buddyjska figura sakralna
Cena wylicytowana: 6 000 zł
58
XIX w., Mongolia
Posąg Buddy Maitreji
59
XIX w., Mongolia
Posąg bodhisattwy Zielonej Tary
60
XIX w., Mongolia/Chiny
Posąg buddyjski Buddy Śiakjamuniego
Cena wylicytowana: 9 000 zł
61
XIX w., Chiny
Kadzielnica mosiężna
62
XIX w., Mongolia
Posąg Buddy Długiego Życia
63
XX w. (?), Chiny
Wazon w kształcie amfory z podstawką
Cena wylicytowana: 900 zł
64
XX w. (?), Chiny
Wazon w kształcie pnia drzewa
Cena wylicytowana: 1 300 zł
65
XIX/XX w., Chiny
Wizerunek medytującego Buddy
66
XX w., Wietnam
Figura Buddy
67
XIX w., Chiny
Figurka słonia
Cena wylicytowana: 1 500 zł
68
Dynastia Qing 1820 - 1870, Chiny
Komplet do herbaty, (czajnik, cukiernica, mlecznik)
Cena wylicytowana: 35 000 zł
69
Chiny
Rzeźba kamienna
Cena wylicytowana: 2 000 zł
70
Chiny
Rzeźba kamienna
Cena wylicytowana: 2 600 zł
71
Chiny
Rzeźba kamienna
Cena wylicytowana: 1 500 zł
72
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 1 000 zł
73
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 900 zł
74
Chiny
Zawieszka z jadeitu
75
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 700 zł
76
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 1 200 zł
77
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 700 zł
78
Chiny
Zawieszka z jadeitu
79
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 700 zł
80
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 1 000 zł
81
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 700 zł
82
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 1 500 zł
83
Chiny
Zawieszka z jadeitu
84
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 1 300 zł
85
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 1 000 zł
86
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 700 zł
87
Chiny
Płaskorzeźba z wizerunkiem głowy bogini Guanyin
88
Chiny
Plakieta ze sroką
89
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 700 zł
90
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 500 zł
91
Chiny
Figurka nagiej kobiety
92
Chiny
Figurka - ryba
Cena wylicytowana: 1 000 zł
93
Chiny
Figura stylizowanego feniksa
Cena wylicytowana: 500 zł
94
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 500 zł
95
Chiny
Pierścień z jadeitu
Cena wylicytowana: 800 zł
96
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 700 zł
97
Chiny
Zawieszka z jadeitu
Cena wylicytowana: 1 100 zł
98
Chiny
Zawieszka w formie nosorożca
Cena wylicytowana: 700 zł
99
Chiny
Figurka karpia Koi
Cena wylicytowana: 1 000 zł
100
XIX/XX w., Chiny
Zawieszka z jadeitu
101
Chiny
Figurka mitycznej bestii
Cena wylicytowana: 3 000 zł
102
XIX/XX w., Chiny
Para zapinek do paska
103
XIX/XX w., Chiny
Figurka chińskich kobiet
104
XIX/XX w., Chiny
Para figurek - cesarz i cesarzowa
Cena wylicytowana: 11 000 zł
105
XIX w., Chiny
Figura - wizerunek śpiącego mędrca taoistycznego
106
XIX w., Chiny
Figura - chiński rybak
Cena wylicytowana: 5 000 zł
107
XIX w., Chiny
Kałamarz kamienny
108
XIX w., Chiny
Chiński pędzel oprawiony w srebro
Cena wylicytowana: 2 600 zł
109
XIX w., Chiny
Pudełeczko w formie bawoła
Cena wylicytowana: 700 zł
110
XIX w., Chiny/Europa
Łyżka do butów
111
XIX w., Chiny
Chiński pędzel
Cena wylicytowana: 2 000 zł
112
Pocz. XX w., Chiny
Krzesło
113
XIX/XX w., Chiny
Zegar
Cena wylicytowana: 7 000 zł
114
XIX/XX w., Chiny
Stolik z otwieranym blatem
115
XVIII w., Tybet
Posąg bodhisattwy Mandziuśri
Cena wylicytowana: 13 000 zł
116
XIX w.,Tybet lub Nepal
Posąg Buddy Amoghasiddhi
Cena wylicytowana: 16 000 zł
117
XX w., Tybet
Figura - Wizerunek Bogini Saraswati
Cena wylicytowana: 500 zł
118
XVIII/XIX w., Tybet
Posąg strażnika Dharmy, Sześcioraki Mahakala
Cena wylicytowana: 20 000 zł
119
XIX/XX w., Tybet
Krótki miecz lub sztylet
Cena wylicytowana: 4 000 zł
120
XX w., Nepal
Thanka
121
XX w., Nepal
Thanka
122
XX w., Nepal
Thanka
123
XX w., Nepal
Thanka
124
XX w., Nepal
Thanka
125
XXw., Nepal
Thanka
Cena wylicytowana: 1 000 zł
126
XVIII/XIX w., Mongolia
Thanka
127
XIX w., Mongolia
Thanka
Cena wylicytowana: 1 600 zł
128
Dynasta Yuan, XIII w. (?), Chiny
Talerz typu Shufu
Cena wylicytowana: 3 000 zł

Twoje wybrane obiekty

Rodzaj wydruku