Tylko dla dorosłych. Sztuka i erotyka
28 stycznia 2020, godz. 19:00

Stefan Żechowski (1912 Książ Wielki k. Miechowa - 1984 Książ Wielki k. Miechowa)
Akt kobiecy, 1964
Estymacja: 10 000 - 16 000 zł
Akt kobiecy, 1964

Estymacja: 10 000 - 16 000 zł

spray/siatka, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Szech | 64'
ID: 72060
Aneks Stefana Żechowskiego do świata sztuki nastąpił poprzez "Szczep Rogate Serce" - tę kontrowersyjną grupę młodych artystów zgromadzoną od 1929 roku wokół Stanisława Szukalskiego. Twórca przybrał starosłowiański w charakterze pseudonim Ziemin z Książa i w kolejnych latach związał się z inną silną osobowością świata artystycznego doby dwudziestolecia: Emilem Zegadłowiczem. Do jego powieści "Motory" wykonał fantasmagoryczne ilustracje. Wydanie książki zostało w 1937 roku zajęte i stało się przyczyną procesu. "Motory" uważano za pornograficzne i antyklerykalne. Oryginalne rysunki artysta przekazał Zegadłowiczowi do jego domu w Gorzeniu Górnym. Po II wojnie światowej Żechowski rozwijał swój wysoce realistyczny, nasycony erotyzmem i fantastyką styl. Wykonywał rysunkowe akty, wizerunki scen intymnych, przedstawienia tworzone z wyobraźni, bliskie klimatowi symbolizmu. Prezentowany akt dubluje popularne wizerunki nagich kobiet z prasy dla mężczyzn, mające na celu rozbudzić imaginację czytelnika. Artysta, igrając z kliszami zapożyczonymi z zachodnich czasopism, nasyca swój obraz sensualnością. Zastosowana technika - farba sprayowa naniesiona na puszystą tkaninę - zwiększa haptyczne wartości przedstawionej sceny.

Dodaj obiekt

Tobias Mayer
Mapa Ziem Polskich, 1750 r.
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Władysław Skoczylas
Kazimierz nad Wisłą
Cena wylicytowana: 400 zł
Wacław Taranczewski
Stare spichrze w Grudziądzu
Cena wylicytowana: 400 zł
Zabytki Kazimierza nad Wisłą
Stefan Mrożewski
Para tancerzy
Autor nierozpoznany
Św. Hubert, 1933 r.
Ostatnia wieczerza
Cena wylicytowana: 400 zł
"La fete de Purim"
Widok miasta
Mapa Pomorza, Cosmographia Munstera
Portret Pellegrini Bolonese, 1756 r.
Giovanni Battista Piranesi
Widok wnętrza Bazyliki św. Pawła za Murami
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Wrocław, 1925 r.
Roman Opałka
Brama Brandenburska w Berlinie
Jan Stanisławski
Topole
Jan Gumowski
Teka 12 litografii z widokami Krakowa
Droga wśród drzew
Johann Elias Ridinger
Galopujący koń
Autor nieznany
Psia rodzina
Książę Witold na koniu
"Pejzaż z wodą", 1961 r.
"Łódź - ul. Piotrkowska II", 1961 r.
"Łódź - ul. Piotrkowska III", 1962 r.
Otto Axer
Trzy postacie i koń, 1973 r.
Otto Axer
Para z koniem
Otto Axer
Orkiestra, 1972 r.
Otto Axer
Trzech brodaczy, 1973 r.
Otto Axer
Kobiety na koniach, 1973 r.
Autor nieznany
Drzewo, 1962 r.
Jerzy Tchórzewski
Drzewo
Widok z okna
Pejzaż zimowy
Karta ze szkicownika - studia drzew
Pejzaż z drzewami
Akt, 1957 r.
Lesbijki, 1957 r.
Marceli Harasimowicz
Pocałunek
Autor nieznany
Akt kobiety
Gejsza w ogrodzie
Gejsza w ogrodzie
Kunichika Toyohara
Samuraj, 1866 r.
Kunichika Toyohara
Samuraj, ok. 1880 r.
Kobieta upinająca włosy
Cena wylicytowana: 600 zł
44
Autor nieznany
Samuraj
Cena wylicytowana: 850 zł
Autor nieznany
Konie
Cena wylicytowana: 500 zł
Autor nieznany
Na ulicy
Cena wylicytowana: 400 zł
47
Walka konna dwóch samurajów
Cena wylicytowana: 1 000 zł
48
Samuraj, 1867 - 1912
49
Samuraj i ptaszki
50
Ptaki
Cena wylicytowana: 400 zł
51
Ptaki
Cena wylicytowana: 500 zł
52
Ptaki
Cena wylicytowana: 400 zł
53
Kwiaty; Uczta
54
Kitagawa Utamaro
Dama przy herbacie - wspomnienia
Cena wylicytowana: 100 zł
55
Kitagawa Utamaro
Dama oglądająca książkę
56
Gejsza w zimie
Cena wylicytowana: 100 zł
57
Piękność Wschodu
Cena wylicytowana: 100 zł
58
Gejsza w lecie
59
Pejzaż górski, 1957 r.
60
"Jezioro II"
61
Las
62
Most
63
Przed Kościołem
64
Pejzaż górski, 1946 r.
65
Pejzaż górski
66
Rzeka
67
Słoneczniki
68
Wiktor Korecki
Drzewa nad wodą
69
Autor nieznany
Matka Boska Ostrobramska, 1925 r.
70
"Halina", 1938 r.
71
Podwórze kamienicy
72
Ruiny Starego Miasta, 1945 r.
73
Fragment wnętrza pokoju, 1927 r.
74
Obraz dwustronny: Podwórko i Portret dziewczynki z niebieską chustą
Cena wylicytowana: 470 zł
75
Wnętrze pokoju, 1928 r.
76
Wnętrze kamienicy
Cena wylicytowana: 200 zł
77
Kościółek w Płocku, 1929 r.
78
Kościół św. Piotra i Pawła w Wilnie
79
Przeprawa przez Wisłę, 1934 r.
80
Kościół Mariacki w Krakowie
Cena wylicytowana: 300 zł
81
Scena miejska
Cena wylicytowana: 520 zł
82
Las, 1922 r.
83
Las
84
Las, 1927 r.
85
Polana z chatką na skraju lasu, 1927 r.
86
Zagroda wśród pól
87
Chaty przy drodze
88
Katedra w Płocku, 1929 r.
89
Kościółek
90
Kościółek, 1930 r.
91
Brama, 1928 r.
92
Zabudowania
93
Podwórko w kamienicy
94
Autor nieznany
Stocznia
95
Jerzy Karszniewicz
Wiejskie obejście, 1924 r.
96
Autor nieznany
Villa d'Este w Tivoli
97
Autor nieznany
Przystań
98
Bukowina, 1932 r.
99
Miasteczko, 1948 r.
100
Porty i doki w Toruniu
101
Autor nieznany
Pejzaż
102
Autor nieznany
Kazimierz o zmierzchu
Cena wylicytowana: 2 000 zł
103
Pejzaż podgórski
104
Włodzimierz Zakrzewski
Trzciny
Cena wylicytowana: 3 000 zł
105
Autor nieznany
Sosny nad brzegiem
106
Janusz Maria Brzeski
"Ryś, wilk i dziewczyna", 1950 r.
107
Janusz Maria Brzeski
"To jest morderstwo"
108
Janusz Maria Brzeski
"Przemoc"
Cena wylicytowana: 650 zł
109
Juliusz Studnicki
Skok
Cena wylicytowana: 600 zł
110
"Tancerka"
111
Dżungla
112
"Sea dog"
113
"Wojna o świnkę Peggy", 1990 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
114
Marek Szymański
"Voycur", 1989 r.
Cena wylicytowana: 700 zł
115
Kobieta i mężczyzna
116
Daniel Mróz
Samochód
117
Daniel Mróz
Popiersie mężczyzny
118
Autor nieznany
Fragment parku, 1922 r.
119
Maria Ritter
Pejzaż z mostkiem
Cena wylicytowana: 500 zł
120
Autor nieznany
Pejzaż zimowy, 1923 r.
121
Autor nieznany
Brzeg morza na Krymie
Cena wylicytowana: 450 zł
122
Konstanty Szewczenko
Arabowie na pustyni
Cena wylicytowana: 1 400 zł
123
Kwiaty w wazonie
124
Autor nieznany
Pejzaż miejski
125
Autor nieznany
Łodzie
126
Gołębnik, 1984 r.
127
Brama klasztorna
128
Domy
129
Autor nieznany
Pejzaż z zabudowaniami
130
Gra w karty
131
Michał Stańko
Staw w górach
132
Zygmunt Nirnstein
Portret doktora Sokołowskiego, 1929 r.
133
Miniatura wiedeńska, 1 poł. XX w.
134
Wiedeń
Wolfgang A. Mozart - miniatura, 1 poł. XX w.
135
Wiedeń
Grający mężczyzna - miniatura, 1 poł. XX w.
136
Autor nieznany
Pokłon Trzech Króli
137
Autor nieznany
Kwiaty w wazonie
138
Rozlewiska, 1932 r.
139
Autor nieznany
Wędrowiec
140
Autor nieznany
Wędrowiec
141
Pejzaż z lasem
142
Ludwik Tyrowicz
Le Mont Saint-Michel - refektarz opactwa
143
Ludwik Tyrowicz
Tivoli - villa d 'Este
144
Ludwik Tyrowicz
"Widok na Tivoli i wodospady"
145
Janusz Maria Brzeski
Widok na Al. Jerozolimskie od strony Mostu Poniatowskiego
Cena wylicytowana: 400 zł
146
Ludwik Tyrowicz
Uniwersytet Koloński
147
Edward Dwurnik
"Marta T", 1999 r. - z cyklu "Kobiety mojego życia"
148
Adam Żebrowski
Portret brodatego mężczyzny
149
Adam Żebrowski
Portret brodatego mężczyzny
150
Adam Żebrowski
Portert kobiety w chustce
151
Janusz Maria Brzeski
Wnętrze pokoju, 1933 r.
152
Janusz Maria Brzeski
Goryl w klatce, 1935 r.
153
Autor nieznany
Kompozycja Mówca, 1974 r.
154
Maria Koźniewska
Młody kamieniarz
Cena wylicytowana: 1 100 zł
155
Adam Setkowicz
Zaprzęg konny
156
Mieczysław Wątorski
"Kopia wg Amadeo Modiglianiego"
157
Marian Puchalski
Widok na kościół św. Anny
158
Marian Puchalski
Widok na Rynek
159
Marian Puchalski
Nowe Miasto
160
Adam Żebrowski
"Egipcjanka", 1970 r.
161
Czesław Nowakowski
Widok Warszawy
162
Pejzaż z rozlewiskiem
163
Mieczysław Filipkiewicz
Tatry w śniegu
164
Autor nieznany
Stare Miasto w Warszawie
165
Autor nieznany
Stare Miasto w Warszawie
166
Ikona Św. Jerzy
167
Ikona - Św. Elżbieta
168
Ikona Matka Boska - Hersońska
Cena wylicytowana: 800 zł
169
Św. Kniazini Anna Kaszyńska
Cena wylicytowana: 500 zł
170
Św. Anna
Cena wylicytowana: 550 zł
171
Matka Boska Kazańska
Cena wylicytowana: 1 200 zł
172
Matka Boska Kazańska
173
Ikona Matka Boska Włodzimierska
174
Ikona Nieopanimaja Kupina
175
Rosja
Ikona - Św. Krzysztof Mitrofan, 1831 r.
Cena wylicytowana: 650 zł
176
Chrystus Pantokrator
177
Historia Eliasza
178
Para foteli, początek XX w.
179
Para krzeseł, 1 połowa XX w.
180
Para krzeseł, XIX/XX w.
181
Para krzeseł, początek XX w.
182
Para krzeseł, początek XX w.
183
Para krzeseł, XIX/XX w.
184
4 krzesła, początek XX w.
185
Para foteli, XIX/XX w.
186
Fotel w stylu Ludwika XV, XX w.
187
Para krzeseł, XX w.
188
Para krzeseł, XIX/XX w.
189
Fotel, XIX/XX w.
190
Lustro, XVIII/XIX w.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
191
Lustro, XX w.
192
Toaletka, XX w.
193
Stolik, 1 połowa XX w.
194
Stolik, XX w.
195
Kanapa, XIX/XX w.
196
Kanapa, XIX/XX w.
197
Kanapa, pocz. XX w.
198
Stół tzw. "drum table", koniec XIX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
199
Pomocnik, 1 poł. XX w.
200
Pomocnik, 1 poł. XX w.
201
Szafka nocna, 1 połowa XX w.
202
Niemcy, wytwórnia Rosenthal
Figurka - "Gołąb"
203
Miśnia
Półmisek, ok. międzywojenny
204
Niemcy, Ilmenau
Patera, XX w.
205
Miśnia
Głowa konia, 1949 r.
206
Niemcy, Bawaria
Serwis do herbaty (14 szt.), XX w.
207
Dania, Bing&Grondahl
Popielnica, XX w.
208
Niemcy, KPM
Patera, XX w.
Cena wylicytowana: 150 zł
209
Niemcy, KPM
Serwis do kawy, 13-to osobowy, 2 poł. XX w.
210
Miśnia
Wazon
211
Niemcy, Rosenthal
Serwis do kawy (13 szt.), XX w.
212
Niemcy, Rosenthal
Zestaw deserowy (patera i 12 talerzy), 1 połowa XX .
213
Romanow
Serwis do kawy, 12 osobowy (28 szt.), 2 poł. XX w.
214
Miśnia
Półmisek, XX w.
Cena wylicytowana: 350 zł
215
Japonia
Wazon z paterą, XX w.
Cena wylicytowana: 850 zł
216
Miśnia
Półmisek, 1924 - 1934
Cena wylicytowana: 400 zł
217
Niemcy, wytwórnia Rosenthal
Wazonik, ok. 1910 r.
Cena wylicytowana: 300 zł
218
Chiny, Tongzhi
Talerzyk, 1862 - 1874
219
Chiny
Talerzyk
220
Łyżka, 1881 r.
221
Chiny
Talerz
222
Miska na stopie, XIX w.
223
Chiny, Famille Rose
Wazon
Cena wylicytowana: 700 zł
224
Japonia
Wazon
225
Chiny, Daoguang
Wazon, 1821 - 1850
226
Niemcy, wytwórnia Rosenthal
Filiżanka ze spodkiem, 1925 r.
Cena wylicytowana: 60 zł
227
Półmisek, 1 połowa XX w.
228
Dania, Bing&Grondahl
Wazonik, XX w.
229
Finlandia, firma "Arabia"
Serwis (72 szt.), lata 60 - te XX w.
230
Niemcy, wytwórnia Rosenthal
Para śniadaniówek, lata 30 - te XX w.
Cena wylicytowana: 250 zł
231
Skandynawia
Para świeczników, XX w.
232
Patera na winogrona
233
Francja
Wazon
234
Niemcy, wytwórnia Villeroy Bosch
Półmisek do ryby, XX w.
235
Ćmielów
Para sosjerek, koniec XIX w.
236
Niemcy, Villeroy&Boch
Talerz dekoracyjny
Cena wylicytowana: 45 zł
237
Konewka, XX w.
Cena wylicytowana: 150 zł
238
Niemcy, Lorenz Hutschenreuther
Figurka "Dziewczyna z sarenką", 1 połowa XX w.
239
Dania, Bing&Grondahl
Figurka "Terier", 1 poł. XX w.
240
Niemcy, wytwórnia Rosenthal
Figurka "Ptak", lata 40 - te XX w.
241
Hiszpania
Figurka "Dziewczynka z gołąbkiem", XX w.
242
Niemcy, Wallendorf
Figurka "Dama w kapeluszu", 1 połowa XX w.
243
Niemcy, Wallendorf
Figurka "Siedząca tancerka", 1 połowa XX w.
244
Niemcy, wytwórnia Rosenthal
Figurka "Chłopiec", XX w.
245
Niemcy
Naczynie na wodę różaną, po 1954 r.
246
Niemcy
Figurka - "Putto z kiśćmi winogron"
Cena wylicytowana: 220 zł
247
Niemcy
Figurka - "Putto z różami"
Cena wylicytowana: 220 zł
248
Niemcy
Figurka - "Putto ze ślimakiem"
Cena wylicytowana: 220 zł
249
Niemcy
Figurka - "Putto z szyszką"
Cena wylicytowana: 200 zł
250
Szwecja
Szklanka, XX w.
251
Czarka, XX w.
252
Szwecja
Szklanka, XX w.
253
Niemcy
Wazon, pocz. XX w.
254
Patera na owoce, XX w.
255
Butelka z korkiem, XX w.
256
Para karafek, 1 połowa XX w.
257
Karafka, XX w.
258
Karafka z 4 kieliszkami, XX w.
259
Para karafek, XX w.
Cena wylicytowana: 350 zł
260
Dwie karafki, XX w
261
Dwa dzbanki, XX w.
262
Austro - Węgry
Wazon secesyjny, XIX/XX w.
263
Butelka i pojemniki apteczne, XX w.
264
Zestaw toaletowy (6 szt.), lata 20 - te XX w.
265
Świecznik dwuświecowy, XX w.
266
Patera w typie art. deco, 1 połowa XX w.
267
Świecznik dwuświecowy, XX w.
268
Lampa naftowa, XX w.
269
Lampka oliwna, XIX w.
270
Karafka art.deco, 1 połowa XX w. Czechy
271
Para kinkietów, XX w.
272
Para kinkietów, XX w.
273
Para kinkietów, XX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
274
Lampa, początek XX w.
275
Szczypce do cukru, XX w.
276
Koziołki, XX w.
Cena wylicytowana: 35 zł
277
Szczypce, XX w.
278
Taca, XX w.
279
Paterka, 1 połowa XX w.
280
Łyżeczka, 1 połowa XX w.
281
Łyżka do ponczu, 1 połowa XX w.
282
283
Koszyk neorokokowy, 1 połowa XX w.
Cena wylicytowana: 820 zł
284
Cena wylicytowana: 800 zł
285
Kielich, 1911 r.
Cena wylicytowana: 200 zł
286
Taca, XX w.
287
Taca, XX w.
Cena wylicytowana: 210 zł
288
Anglia
Taca, XX w.
Cena wylicytowana: 350 zł
289
Sosjerka, XX w.
290
Czajnik i mlecznik, XX w.
291
Koszyczek, XX w.
292
Naczynie z pokrywą, XX w.
293
Mlecznik, XX w.
Cena wylicytowana: 50 zł
294
Niemcy, złotnik "FT"
Kubek, pocz. XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
295
Pudełko na papierosy, XX w.
Cena wylicytowana: 120 zł
296
Niemcy
Cukiernica i mlecznik, 1873 r.
Cena wylicytowana: 900 zł
297
Niemcy
Dzbanek do kawy, 1873 r.
Cena wylicytowana: 1 400 zł
298
Zestaw: dzbanek, mlecznik, cukiernica, XIX/XX w.
299
Buliera
300
Paterka w stylu art.deco
301
Patera
302
Zestaw: dzbanek, mlecznik, cukiernica
Cena wylicytowana: 300 zł
303
Para lichtarzy dwuramiennych, trzyświecowych
Cena wylicytowana: 140 zł
304
Anglia, Moyes
Kufel, XIX w.
305
Niemcy, Krupp
Mlecznik
306
Niemcy
Kubek, 1876 r.
Cena wylicytowana: 270 zł
307
Półmisek, XX w.
308
Dzbanek, mlecznik, cukiernica, koniec XIX w.
309
Niemcy, Obe
Patera, początek XX w.
310
Para kandelabrów trzyświecowych
311
Patera, pocz. XX w.
312
Komplet do kawy, XX w.
313
Tacka
Cena wylicytowana: 70 zł
314
Para wazonów
315
Para świeczników
316
Para kandelabrów
317
Kielich secesyjny
Cena wylicytowana: 300 zł
318
Lichtarz neorokokowy, XIX w.
319
Cukiernica skrzynkowa
320
Lichtarz dwuświecowy, XX w.
Cena wylicytowana: 50 zł
321
Anglia
Papierośnica damska, XX w.
322
złotnik Ludwik Nast
Łyżeczki, 1856 - 1877
323
Talerzyk, pocz. XX w.
Cena wylicytowana: 310 zł
324
Rosja, Moskwa
Karafka, 1885 r.
Cena wylicytowana: 700 zł
325
Rosja, Moskawa
Kieliszek, 1908 - 1926
326
Warszawa, Krupski i Matulewicz
Kubek, 1920 - 1931
Cena wylicytowana: 150 zł
327
Rosja, Moskawa
Kieliszek, 1885 r.
Cena wylicytowana: 80 zł
328
Rosja
Kieliszek, 1899 - 1908
Cena wylicytowana: 50 zł
329
Rosja
Kieliszek, 1899 - 1909
Cena wylicytowana: 95 zł
330
Warszawa, Bracia Henneberg
Solniczka, XX w.
Cena wylicytowana: 60 zł
331
Rosja
Łyżeczki do herbaty, 4 ćw. XIX w.
332
Łopatka, XX w.
333
Wiedeń
Sztućce obiadowe na 12 osób (63 sztuki), pocz. XX w.
Cena wylicytowana: 1 650 zł
334
firma Bernstein
Naczynie do mycia rąk
335
Bracia Henneberg
Cukiernica, 1 połowa XX w.
336
Miseczka, 1 połowa XX w.
337
Moskwa
Serwetnik, 1888 r.
Cena wylicytowana: 85 zł
338
Warszawa
Talerzyk, 1920 - 1931
339
Para dzbanuszków, XX w.
340
Kałamarz secesyjny, ok. 1900 r.
341
Kielich, 1 połowa XX w.
342
Niemcy
Talerz, 1911 r.
Cena wylicytowana: 320 zł
343
Petersburg, złotnik "Bucknall&Warburton"
Ołówek - nożyk do otwierania kopert
Cena wylicytowana: 600 zł
344
Niemcy
Szczypce do cukru, XX w.
Cena wylicytowana: 200 zł
345
Kopenhaga, złotnik Phertz
Łyżeczka do śmietany, 1887 r.
346
Dania
Para świeczników, 2 połowa XX w.
347
Kaganek secesyjny, początek XX w.
348
Para świeczników, XX w.
349
Papierośnica, 1 połowa XX w.
Cena wylicytowana: 25 zł
350
Para pojemników toaletowych, XX w.
Cena wylicytowana: 75 zł
351
Papierośnica, ok. międzywojenny
Cena wylicytowana: 25 zł
352
Patera z pokrywą, XX w.
Cena wylicytowana: 65 zł
353
Para pojemników toaletowych, początek XX w.
Cena wylicytowana: 90 zł
354
Pudełko na papierosy, XX w.
355
Naczynie do pieczystego, połowa XX w.
Cena wylicytowana: 300 zł
356
Naczynie do pieczystego, XX w.
Cena wylicytowana: 180 zł
357
Patera z nakrywą, XX w.
358
Brosza
359
Bransoletka i pierścionek, XX w.
360
Brosza
361
Dewizka, XX w.
362
Sukienka, lata 20 - te XX w.
363
Borsza, poł. XX w.
364
Cyma
Zegarek męski naręczny
365
Dent Londyn
Zegarek kieszonkowy damski, początek XX w.
366
Longines
Zegarek damski naręczny, XX w.
367
Dewizka, XX w.
368
Dewizka, XX w.
369
Medalion na fotografię, XX w.
Cena wylicytowana: 80 zł
370
Suszka do atramentu, 1 połowa XX w.
371
Zestaw biurkowy, 1 połowa XX w.
Cena wylicytowana: 200 zł
372
Zegar kominkowy, pocz. XX w.
Cena wylicytowana: 200 zł
373
Kałamarz z figurką słonia, XX w.
374
Szwajcaria, Jaeger
Budzik podróżny, 1 połowa XX w.
Cena wylicytowana: 450 zł
375
Lustro w wiszące, XX w.
376
Rosja, Tuła
Samowar, XIX/XX w.
377
Skandynawia
Samowar, XVIII/XIX w.
378
Zegar ścienny art.- deco
379
Niemcy, Junghans
Zegar z budzikiem, początek XX w.
Cena wylicytowana: 450 zł
380
Para świeczników neobarokowych, XX w.
381
Zegar kominkowy, 1 połowa XX w.
Cena wylicytowana: 350 zł
382
Para janczarów, 1 połowa XX w.
383
Austro - Węgry
Model moździerza ciężkiego 'Skoda M 1911'
384
USA, Gillette
Maszynka do golenia, 1 połowa XX w.
Cena wylicytowana: 60 zł
385
firma Ohdner
Maszyna do liczenia, 1940 r.
Cena wylicytowana: 70 zł
386
Prasa do kart
387
Miarka rzeźbiarska, XIX w.
Cena wylicytowana: 140 zł
388
Kufer - sejf, XIX w.
389
Kompas jachtowy, XX w.
390
Szwecja
Maszyna do oznaczania czeków, 1 połowa XX w.
Cena wylicytowana: 270 zł
391
Popiersie kobiety
392
Popielniczka, XX w.
393
Głowa Apollina, 1 połowa XX w.
394
Afryka Północna
Strzelba skałkowa, 2 połowa XIX w.
395
Liege
Pistolet kapiszonowy, XIX w.
396
Strzelba skałkowa
397
Szabla rosyjska lub francuska, XIX/XX w.
398
Szpada paradna, koniec XIX w.
399
Szpada pruska, koniec XIX w.
400
Pałasz pruski oficerski, wzór z 1888 r
401
Szwecja
Pałasz urzędniczy, wzór 1890
402
Kindżał rosyjski (tzw. "bubet"), 1 połowa XX w.
403
Sumatra
Kris palebang, połowa XIX w.
404
Birma
Miecz DHA, połowa XX w.
405
Polska
Karabela dekoracyjna, XX w.

Twoje wybrane obiekty

Rodzaj wydruku