Tomasz Milanowski. Oscylacja
Od 17 lipca 2017 do 1 sierpnia 2017

Tomasz Milanowski
Bez tytułu, 2017 r.
Tomasz Milanowski
Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Tomasz | Milanowski | 2017'
ID: 51077

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog

Wszystkie obiekty z aukcji

Jacek Malczewski

Portret Antoniego Götz - Okocimskiego, 1917 r.

Jacek Malczewski

Diana. Portret Marii Sozańskiej, 1916 r.

Jacek Malczewski

Autoportret, 1911 r.

Jacek Malczewski

Autoportret w pracowni, 1921 r.

Jacek Malczewski

Hołd przed sztuką

Jacek Malczewski

Scena alegoryczna

Jacek Malczewski

Św. Agnieszka, 1922 r.

Jacek Malczewski

Tryptyk - Szkice postaci

Jacek Malczewski

Szkic (Modlitwa)

Jacek Malczewski

Szkic z głową kobiety

Jacek Malczewski

Szkice postaci

Jacek Malczewski

Szkic postaci na tle pejzażu

Jacek Malczewski

Pies

Jacek Malczewski

Fragment wnętrza z widokiem przez okno

Jacek Malczewski

Podwójna karykatura: Artysta i jego mecenasi

Jacek Malczewski

Szkice postaci

Jacek Malczewski

Rozmowa

Wszystkie wybrane obiekty

Cała strona - pionowo Cała strona - poziomo Miniaturki