Tadeusz Dominik
Od 29 kwietnia 2011 do 24 maja 2011

Cena: 36 000 zł

Cena: 36 000 zł

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygn. p.d.: 'Dominik' oraz sygn. dat. i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1995 OL. PŁ. 100x120 Pejzaż'