Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
10 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 800 zł

Cena wylicytowana: 4 800 zł

ołówek/papier, 33 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E.DWURNIK 67' oraz pieczęć autorska l.g.: 'RYSUNEK | E.DWURNIK | 2431.'
na odwrociu pieczęć autorska
ID: 71042
"Ja z życia biorę garściami, spijam miód i pianę. Nie lubię fałszywej skromności, to jest w ogóle bez sensu. Nie lubię wizji artysty, który jest nieszczęśliwy albo ma jakąś ideę fixe i chce uratować świat, bo to też uważam za głupotę. Z pracy trzeba mieć przyjemność i apanaże. Dobry artysta jest z reguły zdrowy, bogaty i zadowolony. Źli artyści są najczęściej biedni i chorzy". — EDWARD DWURNIK