Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
10 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 800 zł

Cena wylicytowana: 4 800 zł

gwasz/papier, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JModzelewski | 2006'
ID: 70375