Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
10 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 800 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

technika własna, 35,5 x 17,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'APartum `87' oraz opisany wewnątrz kompozycji: 'Pulsation | Pulsation | Pulsation'
opisany na odwrociu: 'Andrzej | Partum | własność | R. Waśko | (dar artysty)' oraz nalepka z opisem pracy
na odwrociu naklejka II Międzynarodowego Trienalle Rysunku z opisem pracy oraz stempel autorski
ID: 70001
  • dar od artysty