Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
10 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł
44

Cena wylicytowana: 3 000 zł

pastel/papier, 21 x 30 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany śr.g.: 'Les Bolcheviques 1920 | monogram wiązany | 1968 | P'
ID: 71440