Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
10 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

tusz/papier, 30 x 19 cm (arkusz)
sygnowany i datowany śr.d.: '1976 Barbara Zbrozyna'
ID: 66474