Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
10 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

pastel/papier, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"DIABELSKIE OCZY" | Paweł Kowalewski '88 | PK/47'
pastele olejne
ID: 74224
„Świat się zmienił i sztuka zaczęła iść w takim kierunku, który już nie odzwierciedla rzeczywistości bezpośrednio. Dzisiaj można ludziom sprzedać kawałek pomazanej, bezwartościowej kartki, twierdząc, że to jest sztuka, ale można też obśmiać kawałek pomazanej kartki, który jest wartościowy”.

– PAWEŁ KOWALEWSKI