Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
10 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 11 000 zł

Cena wylicytowana: 11 000 zł

tusz/papier, 30 x 20 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'BEKSIŃSKI 62'
ID: 72797
"W moim przypadku malowanie obrazów nie wynika ze społecznego posłannictwa lecz z potrzeby ducha. Jest to rodzaj psychicznego skrzywienia, z którym się urodziłem". - Zdzisław Beksiński