Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
10 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

ołówek, kredka/papier, 64 x 59,5 cm
sygnowany i datowany u dołu: '25.02.98 A.NOWACKI 98'
ID: 60416