Sztuka Współczesna. Prace na papierze (wyniki)
25 kwietnia 2019, godz. 19:00

Andrzej Żurek (ur. 1960)
Kompozycja z sarną, 2007 r.
Cena wylicytowana: 400 zł
59
Andrzej Żurek (ur. 1960)
Kompozycja z sarną, 2007 r.

Cena wylicytowana: 400 zł

gwasz, tusz/papier, 20 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany wewnątrz kompozycji: 'A. ŻUREK 2007 R'
ID: 67367