Sztuka Współczesna. Prace na Papierze (pierwsze obiekty)
10 września 2020 godz. 19:00

kolaż/tektura, 69 x 49 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: '96 | Szajna' oraz opisany l.d.: "'rozpoznanie"'
ID: 85060