Sztuka Współczesna. Prace na Papierze (pierwsze obiekty)
10 września 2020 godz. 19:00

gwasz/papier, 43 x 62 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'Hałas. 65'
ID: 71366