Sztuka Współczesna. Prace na Papierze (pierwsze obiekty)
10 września 2020 godz. 19:00

kredka, kolaż/papier, 59 x 45 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'T.C. 2012/13'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'T. Ciecierski 2012/13 | foto/laminowane' oraz wymiary
ID: 85114