Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
21 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 900 zł

Cena wylicytowana: 900 zł

węgiel/papier, 50 x 35 cm (arkusz)
sygnowany i datowany monogramem wiązanym p.d.: 'AH | 13 XII | 1972'
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Wschodzące cudo" | Adam Hoffmann'
ID: 78820