Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
21 listopada 2019 godz. 19:00

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

pastel/papier, 45,5 x 62 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'upadek króla słońca Starowieyski 1693'
ID: 77676