Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
21 listopada 2019 godz. 19:00

Adam Hoffmann (1918 Kraków - 2001 Kraków)
"Pamiątka z wczasów", 1970 r.
Estymacja: 1 200 - 2 000 zł
"Pamiątka z wczasów", 1970 r.

Estymacja: 1 200 - 2 000 zł

węgiel/papier, 51,5 x 36,5 cm (arkusz)
sygnowany i datowany monogramem wiązanym p.d.: 'AH | 6 XI | 1970'
opisany i sygnowany na odwrociu: 'PAMIĄTKA Z WCZASÓW | Adam Hoffman'
ID: 78819