Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
21 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 000 zł

Cena wylicytowana: 7 000 zł

gwasz/papier, 43 x 61 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'JHałas ‘60'
ID: 71373