Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)
21 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 15 000 zł

Cena wylicytowana: 15 000 zł

kredka, węgiel/papier, 102 x 145 cm (arkusz)
sygnowany i datowany wewnątrz kompozycji: '16 [monogram wiązany] 94'
ID: 61732