Sztuka Współczesna. Prace na papierze
27 lutego 2020 godz. 19:00

Marek Radke (ur. 1952 r., Olsztyn)
"Tannenberg 1410/7", 1990
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
"Tannenberg 1410/7", 1990

Estymacja: 3 000 - 4 000 zł

akwarela/papier, 15,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d: 'M. Radke 1990' oraz opisany l.d.: 'Tannenberg 1410/7'
ID: 79671