Sztuka Współczesna. Prace na papierze
27 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Estymacja: 18 000 - 24 000 zł

akwarela/papier, 37 x 52 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Tarasin 99'
ID: 82425