Sztuka Współczesna. Prace na papierze (wyniki)
27 lutego 2020 godz. 19:00

Jarosław Modzelewski (ur. 1955, Warszawa)
"Pilnowanie wystawy", 1986/1987
Cena wylicytowana: 5 500 zł

Cena wylicytowana: 5 500 zł

akwarela/papier, 54 x 74 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: '"Pilnowanie wystawy" 1986 Modzelewski'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jarosław Modzelewski 1987 | "Pilnowanie wystawy" | "Looking after the exhibition" | 56 x 75'
ID: 7353