Sztuka Współczesna. Prace na papierze
27 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

technika mieszana/papier, 35 x 25 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na płycie pilśniowej: 'Jacek Sempoliński, kwiecień '98, Męćmierz, Wisła | 21 VI 98' oraz dedykacja
ID: 81641