Sztuka Współczesna. Prace na papierze
27 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 1 200 - 1 700 zł

Estymacja: 1 200 - 1 700 zł

pastel/papier, 89 x 47 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'ERB | 95'
na odwrociu karta z biogramem artystki
ID: 40719