Sztuka Współczesna. Prace na papierze (wyniki)
27 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

pastel/papier, 89 x 47 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'ERB | 95'
na odwrociu karta z biogramem artystki
ID: 40719