Sztuka Współczesna. Prace na papierze (wyniki)
27 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 9 000 - 13 000 zł

Estymacja: 9 000 - 13 000 zł

akryl/papier, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sempoliiński | październik 99 | cień'
ID: 81956