Sztuka Współczesna. Prace na papierze
27 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 1 200 - 1 700 zł

Estymacja: 1 200 - 1 700 zł

akwarela/papier, 20 x 29 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T.Pfeiffer'
ID: 82270