Sztuka Współczesna. Prace na papierze (wyniki)
27 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł

akwarela, tusz, gwasz/papier, 65 x 80 cm
sygnowany i datowany wewnątrz kompozycji: 'Zbigniew Makowski | X 1988'
ID: 79521
Stan zachowania
  • brak szyby