Sztuka Współczesna. Prace na papierze
27 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 3 400 - 4 500 zł

Estymacja: 3 400 - 4 500 zł

tusz, długopis/papier, 63 x 47 cm
sygnowany i datowany l.d.: '1977 K Bereźnicki 87. KB'
ID: 73086