Sztuka Współczesna. Op-Art i Abstrakcja Geometryczna
3 grudnia 2020 godz. 19:00

Estymacja: 70 000 - 90 000 zł
126

Estymacja: 70 000 - 90 000 zł

akryl/płótno, 150 x 105 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jerzy Kałucki 2006 | "LARGO"'
ID: 91469
„Konstrukcje moich prac z pozoru mogą wyglądać na oparte na racjonalnym programie, gdyż korzystają z arsenału środków właściwych geometrii. Jednak punkt wyjścia leży po stronie intuicji, czyli rodzaju emocjonalności i to ona kontroluje formę, aby została zachowana ‘dyskretna równowaga‘”. Jerzy Kałucki